box1box2box3box4box5

Urządzenia
 
Nasza firma używa i pracuje na profesjonalnych urządzeniach marki Karcher oraz środkach czyszczących tej firmy, które są przyjazne dla środowiska - potwierdzają to certyfikaty. Karcher to znany na całym świecie producent urządzeń czyszczących dla domu i ogrodu. Prestiż, bezkonkurencyjność oraz innowacyjność myśli konstruktorskiej to podstawowe zalety tej firmy.
 

Nasze maszyny, urządzenia oraz środki

1. Karcher Puzzi 100 - odkurzacz piorący. Jest to profesjonalne urządzenie spryskująco– odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów, tapicerek tekstylnych i materacy. Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając brud, nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych.

2. Karcher DS 5800 - odkurzacz z filtrem wodnym przeznaczony głównie dla alergików i domów z małymi dziećmi. Powietrze filtrowane jest w najwyższym możliwym stopniu (99,99%) wykorzystując naturalną moc zwykłej wody. Brud w zbiorniku jest zasysany do wirującej wody i tam zostaje. Cały system filtrowania składa się z wielu elementów:

- filtrowanie dużych zanieczyszczeń
- filtrowanie cząstek unoszonych się w powietrzu
- filtra HEPA
- filtra wylotowego

Filtr wodny oznacza brak worków i kontaktu z brudem, a także stałą i dużą siłę ssania.

3. Karcher HD 650 - urządzenie wysokociśnieniowe, które usuwa zabrudzenia, dzięki działaniu mechanicznemu systemowi, temperaturze oraz przy pomocy środków chemicznych. To urządzenie przeznaczone jest do pracy w budownictwie, przemyśle rolniczym oraz przemyśle spożywczym.

4. Karcher K5.04 - myjka ciśnieniowa Karcher, służy do profesjonalnego czyszczenia, mycia, płukania ścian, podłóg, podjazdów, kostek brukowych oraz pojazdów. Doskonale radzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Sprawdza się tam, gdzie zachodzi konieczność wyczyszczenia dużych powierzchni, szybko i dokładnie. Przeznaczona także do kompleksowego mycia wszystkich rodzajów pojazdów samochodowych. Do mycia aut używamy najlepszego środka czyszczącego firmy Karcher.

5. Proszek RM-760 - proszek do prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, samochodowej metodą ekstrakcji. Rozpuszcza mocne zabrudzenia olejowe, tłuszcze i plamy mineralne. Jest bezpieczny dla środowiska oraz ludzi. Nie posiada środków wybielajacych. Pozostawia przyjemny i świeży zapach.

6. Odplamiacz RM-769 - środek do wywabiania plam, powstałych na wykładzinach dywanowych, dywanach i tapicerkach. Skutecznie usuwa olej, pastę do butów, gumę do żucia, plamy z długopisów i wiele wiele innych zabrudzeń i plam.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.