box5box1box2box3box9d
box5box1box2box3box10d

 

Zabezpieczenie nowego samochodu, folie ochronne - zadbaj o swoje nowe auto od samego początku! 

Każdy nabywca swojego nowego auta chciałby, aby było one jak najmniej podatne na zarysowania, zmatowienia, uszkodzenia oraz prezentowało sie znakomicie. Warto jest już podczas kupowania samochodu bądź jego odbioru pomyśleć o jego profesjonalnym zabezpieczeniu. Dzięki temu możemy być przekonaniu, że auto będzie posiadało swoją głębie, zdecydowanie łatwiej będzie się myło i będzie kompleksowo zabezpieczone na długi okres czasu. Zdjęcie 18.06.2015 12 02 12a

Nasz zespół ze swojego doświadczenia wie, że na nowym pojeździe mogą bardzo szybko powstać nowe rysy. Wystarczy jedno niewłaściwe mycie samochodu, które może zniszczyć piękny lakier w Twoim aucie. Doskonałym rozwiązaniem, aby temu zapobiec jest zabezpieczenie pojazdu powłokami ochronnymi. 

Zdarzają sie sytuację, że podczas odbioru nowego samochodu jesteśmy w stanie dopatrzyć się pewnych defektów. Nowe rysy na lakierze mogą powstać podczas transportu auta, jego oklejania/rozklejania, czy też niewłaściwego mycia przez serwisantów. Nasza firma oferuję zlikwidowanie nowych niedoskonałości, a następnie odpowiednie zabezpieczenie pojazdu. 

Nasz zespół również kompleksowo zabezpiecza szyby, felgi, lampy, elementy plastikowe, tapicerkę skórzaną, tkaniny, itp. 

Więcej informacji na temat usług - znajduje się w odpowiednich zakładach na naszej stronie.

Dlaczego warto zabezpieczyć auto powłokami ochronnymi podczas jego kupna?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Nowy samochód posiada świeży lakier, który należy poddać jednoetapowej obróbce lakieru przed jego zabepieczeniem. Między cząsteczkami lakieru a odpowiednimi preparatami występują zdecydowanie silniejsze wiązania chemiczne, niż w przypadku samochodu kilku-letniego. Trwałość oraz wydajność powłok jest znacząco większa. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również - ZABEZPIECZENIE POJAZDU FOLIĄ OCHRONNĄ PPF !

Jest to pełne zabezpieczenie pojazdu przed odpryskami oraz zarysowaniami, które mogą pojawić się na Państwa samochodzie podczas jego użytkowania. 

 

Korzyści płynące z zabezpieczenia nowego samochodu:

  1. znakomita ochrona przed licznymi zarysowaniami lakieru,
  2. wydłużenie żywotności lakieru,
  3. wyjątkowy oraz szklisty wygląd lakieru, posiadający swoją "głębie",
  4. znacząco ograniczone przywieranie brudu,
  5. doskonała hydrofobowość auta,
  6. szybki, przyjemne i proste mycie samochodu,

 

KOSZT USŁUGI:   w zależności od wybranych usług

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA:   w zależności od wybranych usług

 

Nasza firma jest w stanie wykonać usługi związane z zabezpieczeniem nowego autem w salonie przez jego odebraniem. 

Cena zależy od wybranych usług, rodzaju zabezpieczeń oraz wielkości pojazdu. 

 

Gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta.

W celu nabycia szczegółowych informacji - prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  502 - 002 - 019  

WBADP81020GV52324

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.