box5box1box2box3box9d
box5box1box2box3box10d

 

Regeneracja reflektorów samochodowych - polerowanie, renowacja oraz zabezpieczenie lamp. 

Powierzchnia lamp samochodowych wykonana jest z tworzywa sztucznego, które po pewnym czasie robią się żółte, porysowane oraz zmatowione. Dodatkowo reflektory samochodowe podatne są na promieniowanie UV, które negatywnie wpływa na tworzywo sztuczne. Zniszczone klosze wpływają na słabszą emisje światła, a liczne zarysowania rozpraszają światło. To wszystko doprowadza do tego, że światła w Twoim aucie świecą o wiele słabiej. Dodatkowo liczne odpryski, zarysowania oraz utleniania się lamp pogarszają skuteczność oświetlania drogi. Ich przejrzystość jest mocno ograniczona.IMG 9837a

Nasza ekipa oferuje polerowanie oraz kompleksową renowacje lamp, aby przywrócić im salonowy wygląd. Renowacja lamp zdecydowanie poprawia widoczność i oświetlenie drogi, co wpływa na bezpieczeństwo podróżowania. Ten zabieg również poprawia ich wygląd i estetykę, a jest o wiele mniejszy niż kupno nowych reflektorów. 

Wykonujemy usługę na lampy przednie, jak i tylne. Odpowiednio doczyszczone i wypolerowane lampy zabezpieczamy powłoką ochronną, która chroni je przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz przyleganiem brudu. Ich czyszczenie jest proste i szybkie. 

W ramach naszej usługi usuwamy zarysowania, odnawiamy wygląd lamp, nadajemy im gładką powierzchnie oraz odzyskujemy ich przejrzystość. 

Jesteśmy w stanie przywrócić wygląd lamp do idealnego stanu, tak aby odzyskały one swój pierwotny blask. Przy zabezpieczeniu reflektorów powłoką ochronną typu kwarc - zapewnia ona ochronę do 18 miesięcy.

 

Podsumowując, w skład pakietu "Regeneracja lamp" wchodzi:

  1. podstawowe mycie lamp oraz elementów wokół nich,
  2. oklejenie elementów sąsiadujących,
  3. polerowanie kloszy reflektorów,
  4. odtłuszczenie powierzchni lamp,
  5. aplikacja powłoki zabezpieczającej kwarc/wosk.

 

KOSZT USŁUGI:   od 150zł do 300zł

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA:   2-3 godziny

 

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dlatego też, według życzeń Klienta - możemy zrezygnować z całego pakietu usług. Wykonujemy renowacje przednich oraz tylnych reflektorów. Możemy oczywiście wykonać część usług. W tym przypadku cenę oraz sposób realizacji ustalamy indywidualnie.

Cena zależy od wybranego rodzaju zabezpieczenia, stopnia zniszczenia lamp oraz ich wielkości. 

 

Gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta. 

W celu nabycia szczegółowych informacji - prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  502 - 002 - 019  

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.