box5box1box2box3box9d
box5box1box2box3box10d

 

Mycie detailingowe - to zaawansowane i bezpieczne mycie samochodu. 

Profesjonalne mycie auta to wieloetapowy proces, który polega na przywróceniu czystości Twojego pojazdu. Prawidłowe mycie jest kluczowym elementem, aby utrzymać auto w znakomitym stanie. Wiadome jest, że mycie na myjniach automatycznych, czy niewłaściwe mycie ręczne doprowadza do zniszczenia lakieru. Aby wyeliminować powstawanie nowych rys i wszelakich uszkodzeń - należy wykonać bezpieczne mycie na tzw. "dwa wiadra". Wymaga to pełnego zaangażowania oraz dużej ilości czasu. 

Podczas mycia staramy się troszczyć o lakier i zachowujemy pełną ostrożność. Każdy samochód traktujemy fachowo ze szczególną dokładnością. Jest to bardzo ważne, ponieważ według statystyk ponad 90% uszkodzeń powstaje już podczas pierwszego niewłaściwego mycia. 

W trakcie wykonywania usługi mycia samochodu przestrzegamy zasad bezpieczeństwa, poprzez stosowanie preparatów najwyższej jakości. Podczas czyszczenia samochodu stosujemy wiadra z separatorem zanieczyszczeń tzw. "Grit Guard", używamy wyłącznie kosmetyków z neutralnym pH. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ neutralne pH nie ingeruje w powłoki ochronne i nie skraca ich żywotności oraz skuteczności działania. Dodatkowo stosujemy bardzo delikatne rękawice z owczej wełny. Są one ultra miękkie i w porównaniu do zwykłych gąbek nie niszczą lakieru. Wszelkie zanieczyszczenia, brud, itp. wchodzą we włosie rękawicy, przez co nie powodują pojawiania się nowych rys i swirli. 

Mycie detilingowe składa się z 2-ch etapów.

Pierwsze to tzw. "mycie wstępne". Na początku zaczynamy od naniesienia na auto aktywnej piany, która po zastosowaniu oczyszcza samochód z luźnych zabrudzeń. Ułatwia to prace w następnym etapie. Dodatkowo odpowiednimi środkami spryskujemy miejsca trudno dostępne, czyli wszelkie uszczelki, wlew paliwa, emblematy, plastiki - po to, aby wymyć z nich brud. Nie zapominamy również o wszystkich wnękach, zawiasach drzwi, czy nadkolach. Dokonujemy tzw. dekontaminacji lakieru, czyli usuwamy dedykowanymi środkami osadów trwałych, asfaltu, smoły, czy nawet żywicy.  

Kolejny etap to mycie właściwe, gdzie stosujemy system dwuwiaderkowy. Oczywiście przy użyciu preparatu z neutralnych pH oraz odpowiedniej rękawicy myjemy całe auto. W skład mycia wchodzi również oczyszczenie szyb samochodowych. Należy również nie zapomnieć o felgach, które są w pewien sposób wizytówką auta. Przy mocno zabrudzonych felgach stosujemy silne, chemiczne, a zarazem bezpieczne środki. 

Ostatnim etapem jest osuszanie samochodu. Dokładnie spłukane auto należy osuszyć za pomocą ręczników waflowych. Na sam koniec - po dokładnym osuszeniu wnęk, itp. - należy zabezpieczyć lakier Quick Detailerem. 

Ten wieloetapowy proces zadowoli każdego Klienta. Auto zabezpieczone Quick Detailerem nadaje mu głębie, blask oraz minimalizuje przywieranie brudu. 

 

Podsumowując, w skład pakietu "Mycie detailingowe" wchodzi:

  1. dokładne umycie felg/kołpaków z pyłu hamulcowego,
  2. wstępne mycie przy użyciu aktywnej piany,
  3. dekontaminacja lakieru - usunięcie osadów trwałych z lakieru(cena zależy od stopnia zabrudzenia auta),
  4. mycie właściwe w systemie dwuwiaderkowym z neutralnych pH,
  5. wymycie dedykowanymi preparatami oraz pędzelkiem wszystkich wnęk i zakamarków,
  6. mycie wnęk drzwi, wlewu paliwa, itp.,
  7. osuszenie karoserii przy użyciu ręczników z mikrofibry lub sprężonego powietrza,
  8. mycie szyb samochodowych,
  9. nałożenie tzw. dressingu na opony,
  10. aplikacja wosku tzw. Quick Detailera.

 

KOSZT USŁUGI:   od 100zł

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA:   2-3 godziny

 

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dlatego też, według życzeń Klienta - możemy zrezygnować z całego pakietu usług. Możemy oczywiście wykonać część usług. W tym przypadku cenę oraz sposób realizacji ustalamy indywidualnie. Koszt usługi zależy m.in od stopnia zabrudzenia pojazdu oraz jego gabarytów. 

MYCIE PODSTAWOWE:   od 50zł

 

Gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta. 

W celu nabycia szczegółowych informacji - prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  502 - 002 - 019 

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.