box5box1box2box3box9d
box5box1box2box3box10d

 

 

Lakierowanie samochodu - naprawy, zaprawki oraz usługi lakiernicze. 

Nasza firma oferuję kompleksowe oraz profesjonalne lakierowanie elementów pojazdu, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym, stłuczce, czy szkodzie parkingowej. Czasami zdarza się, że zaparkujemy auto na parkingu i kiedy wrócimy po samochód jesteśmy niemile zaskoczeni, bo auto zostało zarysowane bądź uszkodzone. W takim wypadku wykonujemy korektę lakieru. Jednak, gdy nie jest to możliwe - możemy zaproponować polakierowanie danych elementów pojazdu.  

Proces lakierowania samochodu jest skomplikowany. Wiele osób nie wie, co to jest hologram, zaciek bądź wtrącenie lakiernicze. Nasza grupa specjalistów jest w stanie tak zadbać o Państwa auto i przy odbiorze na lakierowanym elemencie nie będzie żadnych tego typu defektów. Zakładów lakierniczych jest dużo, jednak nie każda firma radzi sobie z tego typu pracą, czy wykonuję ją nieprofesjonalnie. 

Współpracujemy z partnerami, którzy pracują w branży lakierniczej od lat i wykonują swoją pracę precyzyjnie oraz mają spore doświadczenie. Zapewniamy, że lakierowane elementy będą pasowały do lakieru całej karoserii. Ekipa specjalistów precyzyjnie dobiera kolor oraz odcień, dzięki czemu gwarantujemy zadowalający efekt końcowy dla każdego Klienta. 

Wykonujemy również drobne zaprawki lakiernicze. Wiadome jest, że podczas ciągłej eksploatacji pojazdu, np. poruszanie się po autostradzie - pojawiają się na lakierze drobne ubytki lakieru. Jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać kolor Twojego samochodu (za pomocą oryginalnego kodu koloru oraz oględzin auta) i uzupełnić wszystkie odpryski. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż lakierowanie całego elementu karoserii. 

 

Zakres usług:

  1. lakierowanie elementów,
  2. naprawy blacharsko-lakiernicze,
  3. zaprawki lakiernicze,
  4. wyprowadzanie wgnieceń.

 

KOSZT USŁUGI:   ustalany indywidualnie po wcześniejszej rozmowie

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA:   w zależności od rodzaju usługi

 

Koszty z zakresu usług lakierniczych ustalane są indywidualnie po wcześniejszej rozmowie z Klientem. Cena zależy przede wszystkim od rodzaju usługi, wielkości uszkodzeń, jakie elementy karoserii są do lakierowanie, itp.   

Gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta po wykonanych usługach w naszej firmie.  

W celu nabycia szczegółowych informacji - prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  502 - 002 - 019  

 

 
 

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.