box5box1box2box3box9d
box5box1box2box3box10d

 

Czyszczenie i zabezpieczenie szyb - mycie szyb oraz aplikacja powłoki zabezpieczającej. 

Każdy posiadacz swojego auta chciałby, aby jazda samochodem była komfortowa, przyjemna oraz bezpieczna. Duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy ma widoczność, która może być ograniczona przez mocno zabrudzone szyby, zaś w czasie deszczu przez tworzącą się na szybie czołowej tafli wody. Podczas opadów atmosferycznych działające wycieraczki niszczą i rysują szybę. Staje się ona mniej gładka i mniej przejrzysta. 

Nasz firma zajmuje się kompleksowym czyszczeniem oraz zabezpieczaniem szyb. Staramy się, aby każdy nasz Klient korzystał z pełnego komfortu z jazdy. Aby przejrzystość szyby była duża, nie wystarczy zwykłe umycie jej. Pod słońcem widoczne są liczne defekty szyb spowodowane głównie kwaśnymi deszczami, śladami po twardej wodzie, czy pracującymi wycieraczkami.IMG 9816a

Nasz zespół dzięki odpowiednim maszyną i preparatom profesjonalnie zabezpiecza szyby Twojego pojazdu. Po profesjonalnym czyszczeniu, na szyby samochodowe nakładana jest powłoka hydrofobowa, która znacząco poprawia bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo poruszanie się samochodem w deszczową pogodę jest bezpieczniejsze i mniej męczące. Zaś w zimę szyby trudniej ulegają zamarzaniu, a to wszystko dzięki temu, że w skład preparatów wchodzą hydrofobowe związki fluorowe. Powłoka zapewnia również silne wiązania chemiczne, które dają znakomitą trwałość i hydrofobowość.

Po aplikacji tzw. "niewidzialnej wycieraczki" można ograniczyć używanie wycieraczek, przez co szyby będą się mniej rysowały. Ich pielęgnacja po wykonanej usłudze jest prosta i przyjemna. Efekty działania powłoki widoczne są już od 50 km/h. Szyby stają się suche i gładkie.

Do czyszczenia i zabezpieczenie szyb używamy wysokiej jakości środków, które tworzą związki chemiczne między substancja, a powierzchnią szyb. Powłoka hydrofobowa utrzymuje się na szybach nawet do 18 miesięcy. 

W celu poprawienia widoczności - nasza firma poleca skorzystanie z dodatkowego zabezpieczenia wewnętrznej strony szyb. Preparaty typu "anty fog" zapobiegają parowaniu szyb. Kierowca może skupić się na drodze i poprawić swoje bezpieczeństwo.

 

Podsumowując, w skład pakietu "Zabezpieczenie szyb" wchodzi:

  1. profesjonalne i kompleksowe czyszczenie szyb,
  2. glinkowanie oraz usunięcie wszelkich osadów trwałych,
  3. odpowiednie odtłuszczenie szyb,
  4. aplikacja powłoki hydrofobowej,

 

KOSZT USŁUGI:   od 50zł do 250zł

PRZEWIDYWANY CZAS WYKONANIA:   2-3 godziny

 

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dlatego też, według życzeń Klienta - możemy zrezygnować z całego pakietu usług. Możemy oczywiście wykonać część usług. W tym przypadku cenę oraz sposób realizacji ustalamy indywidualnie. Cena zależy od wybranego rodzaju zabezpieczenia, wielkości szyb oraz ich stanu zabrudzenia. 

Gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta. 

W celu nabycia szczegółowych informacji - prosimy o kontakt pod numerem telefonu:  502 - 002 - 019  

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

O NAS

Jesteśmy profesjonalną, nowoczesną firmą zajmującą się auto detailingiem, praniem tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej, praniem dywanów, materacy, czyszczeniem odgrzybianiem klimatyzacji oraz renowacją i nabłyszczaniem lakieru samochodowego. Swoje doświadczenie zdobyliśmy pracując w tej branży przez kilkanaście lat. Nasze doświadczenie pomaga nam w realizowaniu nawet najcięższych zadań. Pracujemy na najnowszych urządzeniach i środkach firmy Karcher. Mamy dużą grupę stałych Klientów, osób zadowolonych z naszych usług. Organizujemy różne promocje, rabaty, zniżki,dla Każdego Klienta mamy przygotowany prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.